Kolorowy pasek
Kolorowy pasek

WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH NIE POSIADAJĄCYCH OSOBOWOŚCI PRAWNEJ, KTÓRYM UDZIELONO POMOCY PUBLICZNEJ W 2015 ROKU

WYKAZ   OSÓB  PRAWNYCH  I  FIZYCZNYCH ORAZ  JEDNOSTEK  ORGANIZACYJNYCH  NIE  POSIADAJĄCYCH  OSOBOWOŚCI 

PRAWNEJ, KTÓRYM UDZIELONO POMOCY PUBLICZNEJ

W  2015 ROKU

 

 

      Na podstawie art. 37 ust. 1 pkt 2 lit g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 roku o finansach publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 885 ze późn. zm.)  

             

BURMISTRZ GMINY I MIASTA KRAJENKA


      podaje do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej:

 

-  na podstawie art.12 ust.1 pkt 4 i art. 13 ust.1 pkt 2b) ustawy z dnia 15 listopada 1984 roku o podatku rolnym (Dz. U. z 2016 r. poz. 617)

 

L.P.

OSOBA

L.P.

OSOBA

L.P.

OSOBA

1

Andruszkiewicz Grzegorz

2

Graj Henryk

3

Kaliski Paweł

4

Kaliski Piotr

5

Klocek Marcin

6

Krumrey Edyta

7

Mir Bernard

8

Włodarek Łukasz

9

Zaręba Edward

 

-  na podstawie art.3 ust.1 i ust.2, art.4, art.5 ust. 1 i ust. 3 ustawy z dnia 10 marca 2006 r. o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej (Dz.U. z 2015 r. poz. 1340)

 

L.P.

OSOBA

L.P.

OSOBA

L.P.

OSOBA

1

Adamczak Tomasz

2

Aleksiewicz Karol

3

Andruszkiewicz Grzegorz

4

Arendt Justyna

5

Banaś Bernadeta

6

Bannach Czesław

7

Bannach Marek

8

Barabasz Krzysztof

9

Barabasz Małgorzata

10

Baranowska Anna

11

Barański Andrzej

12

Baron Piotr

13

Bartenowski Łukasz

14

Bartenowski Wiesław

15

Bator Andrzej

16

Bator Grzegorz

17

Bator Maria

18

Bator Mateusz

19

Bator Stanisław

20

Bator Zdzisław

21

Bąbiński Bogusław

22

Bąkowska Monika

23

Bicz Arkadiusz

24

Bieniek Krzysztof

25

Bieniek Paweł

26

Bihun Jerzy

27

Bocheński Dariusz

28

Bocheński Grzegorz

29

Bocheński Piotr

30

Bondos Krystyna

31

Boroch Stanisław

32

Brzeczkowska Magdalena

33

Brzeziński Andrzej

34

Budnik Agnieszka

35

Budnik Bernadeta

36

Bukowy Marian

37

Bukowy Radosław

38

Burda Stanisław

39

Burniewicz Dominik

40

Chałupczyński Piotr

41

Chlebosz Bogusław

42

Chwaliszewski Jarosław

43

Ciepłuch Anna

44

Cofał Krzysztof

45

Czajkowska Krystyna

46

Długosz Bogdan

47

Dobak Ewa

48

Drewniak Henryk

49

Fornal Jan

50

Gajewski Karol

51

Gano Piotr

52

Garczyński Jan

53

Głyżewski Dariusz

54

Głyżewski Marian

55

Gnat Dominik

56

Godlewska Katarzyna

57

Godlewska Krystyna

58

Golla Eugeniusz

59

Górecki Jerzy

60

Górska Beata

61

Górski Kazimierz

62

Grabowski Edmund

63

Gradowski Jan

64

Graj Andrzej

65

Graj Henryk

66

Graj Renata

67

Grudzień Sabina

68

Grygiel Danuta

69

Grygiel Zenona

70

Gryz Adam

71

Gryz Mirosław

72

Grzesik Gabriela

73

Grześk Piotr

74

Gugała Waldemar

75

Jarno Jan

76

Jasiak Dominika

77

Jasiak Zdzisław

78

Kaczmarek Agnieszka

79

Kaczmarek Leszek

80

Kaliska Katarzyna

81

Kaliski Andrzej

82

Kaliski Marcin

83

Kaliski Paweł

84

Kaliski Piotr

85

Kaliski Stefan

86

Kasprowicz Krzysztof

87

Kasznia Arkadiusz

88

Kaźmierczak Józef

89

Kaźmierczak Szymon

90

Kępiński Marcin

91

Kisiel Tomasz

92

Klaczyński Adam

93

Klejna Krzysztof

94

Klocek Marcin

95

Kobyłka Zbigniew

96

Kolat Halina

97

Kolat Magdalena

98

Konnak Piotr

99

Kopinke Bernard

100

Kowalski Dezyderiusz

101

Krokos Grzegorz

102

Król Janusz

103

Król Marian

104

Król Mieczysław

105

Krumrey Edyta

106

Kuczyński Henryk

107

Kurcin Piotr

108

Kurczyński Jan

109

Kurzawa Adam

110

Łazarowicz Kazimierz

111

Łomińska Bożena

112

Łomiński Jerzy

113

Łosoś Paweł

114

Machnowska Alicja

115

Maciejewski Jan

116

Maciejewski Jerzy

117

Madej Ewa

118

Marczykowski Piotr

119

Margulska Karolina

120

Marlewska Dorota

121

Marlewski Henryk

122

Marlewski Zenon

123

Marlewski Zygmunt

124

Martenka Rajmund

125

Martyn Joanna

126

Michalski Henryk

127

Michałek Jerzy

128

Michoń Elżbieta

129

Mielke Jan

130

Miłoch Eugeniusz

131

Miłoch Krzysztof

132

Miłoch Tadeusz

133

Mir Bernard

134

Mirr Grzegorz

135

Misiak Ryszard

136

Moczadło Krystyna

137

Mołdrzyk Kazimierz

138

Morgulec Andrzej

139

Mrotek Dariusz

140

Mrotek Krzysztof

141

Musiał Krystyna

142

Napierała Stanisław

143

Narzyna Wojciech

144

Narzyna Zdzisław

145

Niedźwiecki Kazimierz

146

Nowacki Sławomir

147

Nylec Jadwiga

148

Okoń Waldemar

149

Olszewski Piotr

150

Orłowski Ireneusz

151

Owczarek Eugeniusz

152

Owczarek Sylwester

153

Owczarek Wacława

154

Pietrzak Marek

155

Piotrowska Barbara

156

Piwowarczyk Małgorzata

157

Plebanik Sylwester

158

Płoski Artur

159

Pobereżny Jarosław

160

Popławski Adam

161

Popławski Waldemar

162

Popławski Wiesław

163

Prokop Eugeniusz

164

Prokop Wojciech

165

Radke Arkadiusz

166

Radke Edmund

167

Radke Łukasz

168

Radke Mateusz

169

Radke Roman

170

Radke Tomasz

171

Rek Jarosław

172

Rogenbuk Norbert

173

Rogowski Leszek

174

RSP DOLNIK

175

RKS BĄDECZ

176

Rutkowski Franciszek

177

Rutkowski Jakub

178

Schudda Janusz

179

Serówka Janusz

180

Serwan Jarosław

181

Serwan Krzysztof

182

Sikora Marian

183

Skerra Dariusz

184

Skowiera Piotr

185

Smolarz Zbigniew

186

Sromała Jadwiga

187

Stanek Krzysztof

188

Staśkowiak Anna

189

Stecyk Andrzej

190

Stecyk Piotr

191

Stępień Dariusz

192

Stępień Krzysztof

193

Streflik Zdzisław

194

Stypa Tomasz

195

Sudoł Janusz

196

Sygnowski Sławomir

197

Szczepaniak Alicja

198

Szczepkowski Jarosław

199

Szdzuij Agnieszka

200

Tatara Stanisław

201

Terlikowski Edward

202

Terlikowski Kazimierz

203

Terlikowski Mateusz

204

Terlikowski Władysław

205

Teusz Krzysztof

206

Troczyński Andrzej

207

Urbanek Dariusz

208

Walewski Ryszard

209

Walos Stanisław

210

Weinstok Norbert

211

Wers Katarzyna

212

Węgrzyn Henryk

213

Węgrzyn Leon

214

Wicik Roman

215

Wielga Dominik

216

Wienke Wiktor

217

Winiarski Andrzej

218

Winiarski Ryszard

219

Wiśniewski Piotr

220

Wiśniewski Tadeusz

221

Wiśniewski Zygmunt

222

Włodarczyk Sylwia

223

Wojtecki Marcel

224

Wołoszyn Anatol

225

Wójcik Krzysztof

226

Wójcik Mateusz

227

Wruk Ryszard

228

Zając Janusz

229

Zając Marianna

230

Załachowski Krzysztof

231

Zamorski Stanisław

232

Zamorski Tadeusz

233

Zaręba Edward

234

Zawadzki Edward

235

Zaworski Rafał

236

Zbonik Leopold

237

Zbonik Marcin

238

Zbonik Piotr

239

Zelent Henryk

240

Zytur Brunon

241

Zytur Łukasz

242

Żarek Witold

-

-

 

Krajenka, dnia 30 maja 2016 r.

 

                                                                        BURMISTRZ

    GMINY I MIASTA KRAJENKA

 

             (-) STEFAN KITELA

 

 

Metadane

Źródło informacji:Lidia Wielga
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Tomasz Ciechanowski
Data wprowadzenia:(brak danych)
Opublikował:Tomasz Ciechanowski
Data publikacji:2016-05-31 08:05:33
Ostatnia zmiana:2016-05-31 08:05:52
Ilość wyświetleń:566
Urząd Gminy i Miasta w Krajence ul. Wł. Jagiełły 9, 77-430 Krajenka
NIP 767 14 40 474 REGON 000527760
Konto bankowe - Bank Sółdzielczy w Złotowie Oddział w Krajence 27 8941 1029 0072 2508 2000 0120

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij