Zamknij okno Drukuj dokument

WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH NIE POSIADAJĄCYCH OSOBOWOŚCI PRAWNEJ, KTÓRYM UDZIELONO POMOCY PUBLICZNEJ W 2014 ROKU

WYKAZ   OSÓB  PRAWNYCH  I  FIZYCZNYCH ORAZ  JEDNOSTEK  ORGANIZACYJNYCH  NIE  POSIADAJĄCYCH  OSOBOWOŚCI 

PRAWNEJ, KTÓRYM UDZIELONO POMOCY PUBLICZNEJ

W  2014 ROKU

 

 

      Na podstawie art. 37 ust. 1 pkt 2 lit g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 roku o finansach publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 885 ze późn. zm.)  

             

BURMISTRZ GMINY I MIASTA KRAJENKA


      podaje do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej:

 

-  na podstawie art.12 ust.1 pkt 4 i art. 13 ust.1 pkt 2b) ustawy z dnia 15 listopada 1984 roku o podatku rolnym (Dz. U. z 2013 r. poz. 1381)

 

L.P.

OSOBA

L.P.

OSOBA

L.P.

OSOBA

1

Bannach Szymon

2

Bator Grzegorz

3

Graj Renata

4

Kaliska Katarzyna

5

Kaliski Marcin

6

Klocek Marcin

7

Konak Andrzej

8

Maciejewski Jan

9

Popławski Adam

10

Rek Jarosław

11

Zbonik Marcin

 

 

 

-  na podstawie art.3 ust.1 i ust.2, art.4, art.5 ust. 1 i ust. 3 ustawy z dnia 10 marca 2006 r. o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej (Dz.U. Nr 52, poz.379 z późn. zm.)

 

L.P.

OSOBA

L.P.

OSOBA

L.P.

OSOBA

1

Adamczak Tomasz

2

Aleksiewicz Karol

3

Andruszkiewicz Grzegorz

4

Arendt Justyna

5

Banaś Bernadeta

6

Bannach Czesław

7

Bannach Marek

8

Barabasz Krzysztof

9

Barabasz Małgorzata

10

Baranowska Anna

11

Barański Andrzej

12

Baron Piotr

13

Bartenowski Łukasz

14

Bartenowski Wiesław

15

Bator Andrzej

16

Bator Grzegorz

17

Bator Maria

18

Bator Mateusz

19

Bator Stanisław

20

Bator Zdzisław

21

Bąbiński Bogusław

22

Bąkowska Monika

23

Bicz Anna

24

Bieniek Krzysztof

25

Bieniek Paweł

26

Bihun Jerzy

27

Bocheński Dariusz

28

Bocheński Grzegorz

29

Bocheński Piotr

30

Bondos Krystyna

31

Boroch Stanisław

32

Brzeczkowska Magdalena

33

Brzeziński Andrzej

34

Buda Tadeusz

35

Budnik Agnieszka

36

Budnik Bernadeta

37

Budnik Tadeusz

38

Bukowy Marian

39

Bukowy Radosław

40

Burda Piotr

41

Burda Stanisław

42

Burniewicz Dominik

43

Chałupczyński Piotr

44

Chlebosz Bogusław

45

Chwaliszewski Jarosław

46

Ciepłuch Anna

47

Cofał Krzysztof

48

Czajkowska Krystyna

49

Długosz Bogdan

50

Drewniak Henryk

51

Fornal Jan

52

Gajewski Karol

53

Gano Piotr

54

Garczyński Jan

55

Głyżewski Dariusz

56

Głyżewski Marian

57

Gnat Dominik

58

Godlewska Katarzyna

59

Godlewska Krystyna

60

Golla Eugeniusz

61

Górecki Jerzy

62

Górska Beata

63

Górski Kazimierz

64

Grabowski Edmund

65

Gradowski Jan

66

Graj Henryk

67

Graj Renata

68

Grudzień Sabina

69

Grygiel Danuta

70

Grygiel Zenona

71

Gryz Adam

72

Gryz Mirosław

73

Grzesik Gabriela

74

Grześk Piotr

75

Gugała Waldemar

76

Jarno Jan

77

Jasiak Zdzisław

78

Kaczmarek Agnieszka

79

Kaczmarek Leszek

80

Kaliska Katarzyna

81

Kaliski Andrzej

82

Kaliski Marcin

83

Kaliski Piotr

84

Kaliski Stefan

85

Kasprowicz Krzysztof

86

Kasznia Arkadiusz

87

Kaźmierczak Józef

88

Kaźmierczak Szymon

89

Kępiński Marcin

90

Kisiel Tomasz

91

Klaczyński Adam

92

Klejna Krzysztof

93

Klocek Marcin

94

Kobyłka Zbigniew

95

Kolat Halina

96

Kolat Magdalena

97

Koło Łowieckie BATALION

98

Konnak Piotr

99

Kopinke Bernard

100

Kowalski Dezyderiusz

101

Krokos Grzegorz

102

Król Janusz

103

Król Marian

104

Król Mieczysław

105

Krumrey Edyta

106

Kuczyński Henryk

107

Kurcin Piotr

108

Kurczyński Jan

109

Kurzawa Adam

110

Kuś Józef

111

Łazarowicz Kazimierz

112

Łomińska Bożena

113

Łomiński Jerzy

114

Łosoś Paweł

115

Machnowska Alicja

116

Maciejewski Jan

117

Maciejewski Jerzy

118

Madej Ewa

119

Marczykowski Piotr

120

Margulska Karolina

121

Marlewski Henryk

122

Marlewski Zenon

123

Marlewski Zygmunt

124

Martenka Rajmund

125

Martyn Grzegorz

126

Martyn Joanna

127

Michalski Henryk

128

Michałek Jerzy

129

Michoń Elżbieta

130

Mielke Jan

131

Miłoch Eugeniusz

132

Miłoch Krzysztof

133

Miłoch Tadeusz

134

Mir Bernard

135

Mirr Grzegorz

136

Misiak Ryszard

137

Moczadło Krystyna

138

Mołdrzyk Kazimierz

139

Morgulec Andrzej

140

Mrotek Dariusz

141

Mrotek Krzysztof

142

Musiał Krystyna

143

Narzyna Zdzisław

144

Niedźwiecki Kazimierz

145

Nowacki Sławomir

146

Nylec Jadwiga

147

Okoń Waldemar

148

Olszewski Piotr

149

Orłowski Ireneusz

150

Owczarek Eugeniusz

151

Owczarek Sylwester

152

Owczarek Wacława

153

Pawłowski Janusz

154

Pietrzak Alicja

155

Pietrzak Marek

156

Piotrowska Barbara

157

Piwowarczyk Małgorzata

158

Plebanik Sylwester

159

Płoski Czesław

160

Pobereżny Jarosław

161

Popławski Adam

162

Popławski Waldemar

163

Popławski Wiesław

164

Prokop Eugeniusz

165

Prokop Wojciech

166

P.R.H.U. „AGRO SAD” ROGOWNICA

167

Radke Edmund

168

Radke Łukasz

169

Radke Tomasz

170

Rek Jarosław

171

Rogenbuk Norbert

172

Rogowski Leszek

173

RSP DOLNIK

174

RKS BĄDECZ

175

Rutkowski Franciszek

176

Rutkowski Jakub

177

Schudda Janusz

178

Serówka Janusz

179

Serwan Jarosław

180

Serwan Krzysztof

181

Sikora Marian

182

Skerra Dariusz

183

Skowiera Piotr

184

SPÓŁDZ.GOS.ROL.ŁOŃSKO

185

Sromała Józef

186

Stanek Krzysztof

187

Staśkowiak Anna

188

Stecyk Andrzej

189

Stecyk Piotr

190

Stępień Dariusz

191

Stępień Krzysztof

192

Stępień Tadeusz

193

Streflik Zdzisław

194

Stypa Tomasz

195

Sudoł Janusz

196

Sygnowski Sławomir

197

Szczepaniak Alicja

198

Szczepkowski Jarosław

199

Szdzuij Agnieszka

200

Tatara Stanisław

201

Terlikowski Edward

202

Terlikowski Kazimierz

203

Terlikowski Marek

204

Terlikowski Mateusz

205

Terlikowski Sebastian

206

Terlikowski Władysław

207

Teusz Krzysztof

208

Troczyński Andrzej

209

Urbanek Dariusz

210

Walewski Ryszard

211

Walos Stanisław

212

Weinstok Norbert

213

Wendland Alojzy

214

Wers Katarzyna

215

Węgrzyn Henryk

216

Węgrzyn Leon

217

Wicik Roman

218

Wielga Dominik

219

Wienke Wiktor

220

Winiarski Andrzej

221

Winiarski Ryszard

222

Wiśniewski Piotr

223

Wiśniewski Przemysław

224

Wiśniewski Tadeusz

225

Wiśniewski Zygmunt

226

Włodarczyk Sylwia

227

Wołoszyn Anatol

228

Wójcik Krzysztof

229

Wójcik Mateusz

230

Wruk Ryszard

231

Zając Janusz

232

Zając Marianna

233

Załachowski Krzysztof

234

Załachowski Ryszard

235

Zamorski Stanisław

236

Zamorski Tadeusz

237

Zaręba Edward

238

Zawadzki Edward

239

Zaworski Rafał

240

Zbonik Leopold

241

Zbonik Marcin

242

Zelent Henryk

243

Zytur Brunon

244

Zytur Łukasz

245

Żarek Witold

 

 

 

 

Krajenka, dnia 25 maja 2015 r.

 

 

                                                                  BURMISTRZ

 GMINY I MIASTA KRAJENKA

 

 

       (-) STEFAN KITELA

Załączniki

BIP_WYKAZ OSÓB POMOC PUB_w podatku rolnym 2014 r (46.1kB)    

Metadane

Źródło informacji:Lidia Wielga
Data utworzenia:2015-05-28 08:15:26
Wprowadził do systemu:Tomasz Ciechanowski
Data wprowadzenia:(brak danych)
Opublikował:Tomasz Ciechanowski
Data publikacji:2015-05-28 08:16:54
Ostatnia zmiana:2015-05-28 08:18:40
Ilość wyświetleń:1238